Sylwester w Zakopanem

Naprawdę świetnego sylwestra spokojnie da się spędzić w Polsce. Wystarczy ruszyć do Zakopanego, czyli naszej zimowej stolicy, wcześniej wynajmując sobie w tym mieście odpowiedni domek na sylwestra i spędzając w nim szaloną noc w gronie znajomych i bliskich. Świetna zabawa gwarantowana! To dużo lepszy pomysł od posiedzenia przed telewizorem.

Wybór noclegu

Planowanie sylwestra wypadałoby rozpocząć od wyboru noclegu, bez którego ciężko mówić o szalonej zabawie do samego rana, gdyż po takiej zabawie przydałoby się gdzieś wyspać i odpocząć jeszcze przed powrotem do domu. A jako że na przełomie grudnia i stycznia zakopiańskie kwatery noclegowe są mocno oblegane i cieszą się niesamowitym zainteresowaniem, należy rozejrzeć się za nimi z jak największym wyprzedzeniem.

Niektórzy rezerwują dla siebie domki na sylwestra już podczas lata i jest to bardzo dobry pomysł. Wtedy właśnie noclegów jest jeszcze sporo do wyboru.

Różne opcje noclegowe

A gdzie warto przenocować podczas sylwestrowej nocy? To zależy od tego, czego od tej nocy się oczekuje. Ekskluzywne zakopiańskie hotele przygotowują dla gości swoje własne imprezy i wystawne bale, gwarantując sporo miejsca do tańca, nieograniczone przekąski i przynajmniej dwudaniową kolację oraz wykwintne alkohole (istnieje też opcja wyboru napojów bezalkoholowych).

Nie każdy musi jednak chcieć się bawić z innymi obcymi gośćmi. W przypadku wyjazdu ze znajomymi lub rodziną lepiej więc przenocować albo w klasycznym pensjonacie czy jakiejś kwaterze prywatnej, albo w domku na sylwestra.

Wynajem domków

Domki są naprawdę ciekawą alternatywą dla hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych. Te zakopiańskie są idealnie przystosowane do tego, by przyjmować gości nawet w środku mroźnej zimy.

Domek na sylwestra na pewno pozwoli wszystkim poczuć się swobodnie – niemalże jak we własnym domu, tyle że z nieco atrakcyjniejszą okolicą. Najczęściej ten typ noclegu wybierany jest przez większe zorganizowane grupy znajomych, ewentualnie przez duże rodziny z dziećmi.

admin