Czy mogę skoczyć ze spadochronem?

Masz ochotę na coś nowego i nieoczywistego, ale nie chcesz żeby był to kolejny urlop w ciepłych krajach, parę ładnych zdjęć i nic więcej?
Jeżeli potrzebujesz prawdziwej rozrywki i oderwania się od szarej rzeczywistości, to musisz spróbować skoków ze spadochronem.

Przy jakiej pogodzie można skakać?

Przede wszystkim bez żądnych huraganów, burz, czy innych czynników mogących powodować realne zagrożenie. Silny wiatr, to czynnik, który wyeliminuje również możliwość skakania ze spadochronem.Prędkość wiatru, nie może przekraczać więcej niż 7m/s, inaczej 14 węzłów. Jednak we wszystkie niezbędne informacje przedstawi Ci kurs spadochronowy.Kurs spadochronowy, będzie przeprowadzony przez ludzi, którzy mają praktyczną wiedzę na temat skoków ze spadochronem. Przeprowadzą oni dla ciebie, wszystkie etapy przygotowawcze, zapoznają ze sprzętem, który będzie Ci w powietrzu towarzyszył oraz opowiedzą o swoich doświadczeniach.

Kto skacze ze spadochronu?

Każdy kto chce spróbować czegoś nowego i nie boi się mocnych wrażeń i dużych wysokości. Skoki spadochronowe są przeznaczone dla wszystkich typów ludzi na wszystkich etapach życia.

Jedynym wymogiem, może być ogólnie dobry stan zdrowia.

Wszystkie grupy zawodowe są serdecznie zaproszone do wzięcia udziału w kursie spadochronowym. Pracownicy magazynowi, lekarze, filmowcy, inżynierowie, przedstawiciele handlowi, konsultanci, a nawet studenci, osoby samotne jak i z dziećmi, każdy, kto ma odwagę podjąć się nowego wyzwania i nie boi się zobaczyć ziemi w sporej odległości od ziemi.

Czy kurs spadochronowy zajmuje dużo czasu?

Nie da się na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie.

Zacząć należy na kursie spadochronowym, tam zostaną wyjaśnione wszystkie zasady skoków, zapoznanie ze sprzętem. To, po jakim czasie będziemy czuć się pewnie w powietrzu, zależy od wielu czynników.

Warto przygotować się na więcej skoków niż tylko jeden oraz nie zniechęcać się, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli albo będziemy się zwyczajnie bać. Strach jest normalną reakcją na wiele czynników, grunt to dać sobie z nim rady.Nawet jeśli będziesz się bał zrobić kroku w wolne powietrze, to pamiętaj, że najprawdopodobniej zrobiłeś już wiele rzeczy, które na początku wydawały się niemożliwe.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.

admin