Domki do wynajęcia nad jeziorem

Cisza, spokój i śpiew ptaków. Orzeźwiający wiatr, wesoły gwar dochodzący z daleka i plusk wody. Jeżeli marzy Ci się pobyt w takim miejscu, to domki do wynajęcia nad jeziorem są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dlaczego warto wybrać właśnie taką opcję i gdzie warto się wybrać? Podpowiemy Ci!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajęcie domku nad jeziorem?

W lesie, a może przy samej plaży? Oferta domków do wynajęcia nad jeziorem jest zwykle bardzo szeroka. Ośrodki wypoczynkowe zwykle zapewniają nam krajobrazy, jakich na co dzień w mieście nie widujemy. Relaks, zapach lasu i rześki wiatr od wody to z pewnością właśnie to, czego oczekujesz po całym roku wyczerpującej pracy!

Ośrodki wypoczynkowe oprócz wyjątkowego otoczenia często oferują również szereg atrakcji dla aktywnych fizycznie. I nie chodzi tu tylko o amatorów sportów wodnych! Oprócz wynajęcia kajaków, łódek, motorówek i tym podobnych często można także zagrać w ping ponga, badmintona czy siatkówkę, albo pojeździć na rowerach.

Poza tym domki do wynajęcia nad jeziorem zwykle są o wiele tańsze niż hotele. W internecie można znaleźć wiele ofert w cenie 50 zł za dobę.

Domki letniskowe w Makowie

Makowo to urokliwa miejscowość położona nad Jeziorakiem. Zaledwie 100 metrów od brzegu jeziora, w pięknym, sosnowym lesie, znajdują się „Domki letniskowe przy jeziorze Makowo”. Wokół ośrodka rozciągają się ścieżki, po których można z przyjemnością pospacerować lub pojeździć rowerem.

Domki są 4-6 osobowe. W każdym z nich znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, salon z kominkiem oraz zadaszony taras, na którym można się cieszyć pięknem otaczającej natury.

Właściciele ośrodka zadbali również o komfort wypoczywania na zewnątrz. W otoczeniu każdego domku znajduje się duża huśtawka, hamak, meble ogrodowe oraz grill. Dla osób aktywnych ośrodek oferuje również możliwość wypożyczenia rowerów wodnych oraz łódki. Można też zagrać w bilarda i rozpalić ognisko.

A dalej w stronę Olsztyna…

W Starych Jabłonkach (11,5 km od centrum Ostródy) swoje podwoje otwiera przed nami Ośrodek Wypoczynkowy Stanica Wodna. Domki położone są nad jeziorem Szeląg Mały, z dala od wszelkiego zgiełku. Ośrodek objęty jest strefą ciszy, dzięki czemu zapewnia nam wypoczynek w niepowtarzalnym otoczeniu.

Dla osób aktywnych dużą atrakcją będzie z pewnością możliwość wypożyczenia łodzi, kajaków oraz rowerów wodnych. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się też boiska do gier zespołowych, piłki, a także sprzęt do badmintona i ping ponga.

Osoby preferujące spokojniejszy sposób wypoczywania również znajdą tu coś dla siebie. Ośrodek posiada bowiem własną plażę z dostępem do wody. W deszczowe dni można natomiast skorzystać ze świetlicy z telewizorem i tenisem stołowym.

admin