Ustroń – moja opcja na wakacje

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacji. Chwili relaksu, która należy się każdemu. Odpoczynek, przyroda, lenistwo, a zarazem aktywność, piękne, niezapomniane krajobrazy.

Wybór jest więc prosty – USTRONIU – przybywam.

Dlaczego Ustroniu

Miejscowość ta położona jest na północy niepowtarzalnego Beskidu Śląskiego, nad rzeką Wisłą. Pomiędzy doliną Wisły, znajdującą się w centrum miasta a Równicą i Czantorią różnica wzniesień wynosi ponad 500 metrów. Będziemy więc czuć się tam niesamowicie dobrze. W końcu to w Ustroniu jest jedno z dwóch uzdrowisk na śląsku. Po za tym miastowi oferują nam pokoje Ustroń, apartamenty, a nawet całe domy w bardzo atrakcyjnych cenach. Noclegi w Ustroniu są niezwykłe, gdyż praktycznie każdy punkt noclegowy wiąże się z pięknymi, zapierającymi dech w piersiach widokami.Dostępne są również noclegi ustroń centrum, dla osób lubiących rozrywkę i zakupowe szaleństwo. Po za tym z centrum wszędzie jest blisko.

Co najlepszego w Ustroniu

Leśny Park niespodzianek, który został utworzony w naturalnym środowisku. Tam możemy obcować z przyrodą i pogłębiać swoją wiedzę. Jak również napawać się widokami dzikich zwierząt.Miejsce to powinno się znaleźć na naszej liście zwiedzania, nawet jeśli nie mamy ze sobą żadnych dzieci.W przepięknym lesie bukowym wolno biegają dziki, jelenie, sarny, jak i muflony. Na terenie parku cyklicznie organizowane są pokazy sokolnictwa. Podczas których naprawdę dobrze można poznać te piękne ptaki.

Znajduje się tam również Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i dwie ścieżki do wyboru:
ścieżka bajkowa
– dla najmłodszych ścieżka widokowa- dla każdego. Każda z nich cudowna i ciekawa.

Noclegi w Ustroniu

Wybór noclegowni jest naprawdę ogromny, w końcu to piękne miasteczko uzdrowiskowo – turystyczne. Niskie ceny i wysokie standardy zadowolą każdego. I każdy nawet pod względem noclegowym znajdzie tu coś dla siebie. Od ukrytych domków na uboczu, przez schroniska, pokoje, noclegi w samym centrum, po całe mieszkania tylko dla siebie.

Ustroń to najlepsza opcja na wakacje dla Ciebie i Twojej rodziny. Zdrowa aktywność, wspaniałe widoki, obcowanie z przyrodą. Do tego cudowne góralskie imprezy, ogniska, koncerty, festyny. Czy można wybrać lepiej?

admin