Noclegi Szczyrk na sezon zimowy i letni

Podróżnicy, którzy już raz zasmakowali wypoczynku w Beskidzie Śląskim z pewnością z wielką przyjemnością będą chcieli wrócić tu ponownie. Wybierając Szczyrk apartamenty możemy korzystać z uroków okolicznych gór zarówno w sezonie zimowym jak i letnim. Jedno jest pewne, na brak aktywności na świeżym powietrzu nie będą mogli narzekać.

Szczyrk noclegi dla narciarzy

Ci, którzy złapali bakcyla narciarstwa zjazdowego, czy ski tourów prawdopodobnie znają okolice Szczyrku. Miejsce to może poszczycić się dobrymi warunkami do uprawiania sportów zimowych a także stale rozwijającą się infrastrukturą logistyczną dla narciarzy.

Apartamenty szczyrk dają możliwość skorzystania z oferty dużych ośrodków narciarskich w regionie. Największe z nich, czyli Szczyrk Mountain Resort i Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Skrzyczne, już powoli przygotowują się do tego, aby zimą przyjąć żądnych białego szaleństwa turystów.

Jeśli goście Szczyrk noclegów preferują szusowanie na stokach w nieco spokojniejszym stylu i w bardziej kameralnym gronie, powinni przemyśleć możliwość skorzystania z usług mniejszego ośrodka. Do wyboru pozostają między innymi Kompleks Narciarski Krasnal – Skrzat, Kaimówka – Family Park Dimbo, czy Kompleks Narciarski Biały Krzyż.

Apartamenty Szczyrk odpowiednie na lato

Szczyrk noclegi to także dobre rozwiązanie na sezon letni. W bliskim sąsiedztwie miasta znajduje się wiele pieszych szlaków turystycznych Beskidu Śląskiego. Dlatego miłośnicy górskich wędrówek chętnie wybierają tą lokalizację jako cel wakacyjnego wypoczynku.

Dla tych, którzy zimą szusują na stokach i latem także potrzebują sporej dawki adrenaliny jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Wybierając Szczyrk Apartamenty mają oni w zasięgu ręki świetnie przygotowane trasy do jazdy rowerem górskim. Co więcej, właściciele noclegów niejednokrotnie oferują wynajem rowerów, aby nie było konieczności zabierania własnego sprzętu z domu. Turyści którzy kochają ruch na świeżym powietrzu z całą pewnością zostawią w Szczyrku także kawałek swojego serca.

admin