Jak zorganizować udany wyjazd integracyjny w górskim klimacie

Zorganizowanie firmowej wycieczki to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, jeśli chcemy spełnić różnorodne oczekiwania zarówno zarządu, jak i samych pracowników. Jeśli planujemy wyjazd w górskim klimacie, a jednocześnie niezbyt wymagający pod względem aktywności, doskonałą propozycją może być Ustroń. Jak zaplanować taki wypad z głową oraz o czym pamiętać?

Ustroń – miasto na styku kultur

Ustroń to miejscowość leżąca na terenie Śląska Cieszyńskiego, a więc na terenie Beskidu Śląskiego. Jego cechą charakterystyczną jest stykanie się i przenikanie dwóch kultur: polskiej i czeskiej, co przejawia się nie tylko w architekturze, ale również charakterze mieszkańców i oczywiście kuchni. Bogata oferta ośrodków sportowych sprawia, że miejsce to jest niezwykle atrakcyjne o każdej porze roku. Wybierając Ustroń na wyjazd integracyjny z pewnością więc uczestnicy nie będą się nudzić.

Organizujemy nocleg, czyli apartamenty Ustroń z ofertą dla firm

Decydując się na wyjazd grupą do Ustronia, w pierwszej kolejności warto wybrać odpowiednią bazę noclegową. Apartamenty i pensjonaty Ustroń oferuje turystom na wysokim poziomie, gwarantując nie tylko wygodę, ale również dostęp do usług i zabiegów pielęgnacyjnych. Basen, sauna, gabinet masażu to większości hoteli i apartamentów standard. W przypadku wyjazdu firmowego istotne jest, aby podmiot oferujący wynajem apartamentów zapewniał również wyżywienie, przynajmniej w zakresie śniadania i obiadokolacji. W przeciwnym razie konieczne będzie poszukanie w pobliżu restauracji lub karczmy.

Apartamenty Ustroń – wyższy standard dla wymagających

Jeśli szukamy noclegu o podwyższonym standardzie, warto przejrzeć oferty na wynajem apartamentów oferujących w pakiecie SPA, siłownię, pełne wyżywienie, bar do dyspozycji gości czy salę konferencyjną (jeśli chcemy dodać do wyjazdu akcent dydaktyczny). Choć cena takiego noclegu wzrośnie, otrzymamy w zamian wszystkie usługi, które mogą poprawić jakość wypoczynku uczestników.

Pensjonaty to prawdziwy klimat Ustronia

W przypadku, gdy zależy nam, aby miejsce noclegowe było klimatyczne i oddawało charakter górskiej miejscowości, oczekiwania nasze spełnić mogą pensjonaty Ustroń, w których możemy skosztować lokalnej kuchni. Potrawy takie jak kluski na parze, poleśniki, żywiecka kwaśnica czy golonka to propozycja kulinarna dla prawdziwych kulinarnych miłośników.

Atrakcje dla uczestników

Wyjazd integracyjny powinien przede wszystkim być przyjemnością i oderwaniem od codziennych obowiązków, by w luźnym klimacie lepiej się poznać i miło spędzić czas. Nie zmuszajmy więc pracowników do forsowania górskich szlaków, jeśli czujemy, że większość z nich zwyczajnie nie jest pasjonatem trekkingu. Lepiej wybrać się krótszy spacer czy zorganizować wjazd kolejką linową na Czantorię z przystankiem na wieży widokowej taka atrakcja z pewnością trafi w gusta każdego.

Wyjazd integracyjny do Ustronia to świetny pomysł na firmową wycieczkę o każdej porze roku, a przy tym gwarancja świetnej zabawy w pobliżu pięknej natury.

admin