Gdzie wybrać się na wczasy z dziećmi?

Podróżowanie z dzieckiem może być wspaniałą przygodą, ale i wielkim wyzwaniem. Na jaki kierunek podróży warto postawić, by wczasy z dziećmi każdemu dostarczyły niezapomnianych wrażeń?

Zagraniczne kurorty czekają

W Europie nie brak kurortów, w których każdy członek rodziny znajdzie dla siebie coś ciekawego. Wśród tych miejsc, które cieszą się największym uznaniem wśród rodzin z dziećmi, miejsce bardzo ważne zajmuje grecka wyspa Zakynthos oraz Słoneczny Brzeg.

Magia greckiej wyspy

Grecka wyspa Zakynthos to idealne miejsce dla tych rodzin, które chcą się podczas wczasów z dziećmi nacieszyć ciszą i spokojem. Nie brak tu przyrodniczych atrakcji, a plaże pełne żółwi stały się wizytówką tej wyspy. Zakynthos to jednocześnie wycieczkowe rejsy łódkami oraz malownicze zatoki, które docenią i dorośli, i dzieci.

Familijny wypoczynek w Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg, jeden z najważniejszych kurortów w Bułgarii, ma się czym pochwalić. Czekają tu i piękne plaże, i liczne atrakcje dla dzieci, a w okolicznych parkach wodnych każda rodzina znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Dla miłośników dalekich wojaży

Rodzinny wypoczynek na drugim krańcu świata również może się okazać świetną propozycją. Gdzie warto się wybrać?

Wyspy Kanaryjskie

Przyjazny klimat, piękne plaże oraz szeroka oferta spędzania wolnego czasu na dobrej zabawie – oto czynniki, dzięki którym Wyspy Kanaryjskie stały się jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych wypraw. Nauka nurkowania, rejsy wycieczkowe oraz parki rozrywki – oto propozycje, z których można tutaj skorzystać.

Dla miłośników egzotyki

Kto chce w czasie wczasów z dziećmi nacieszyć się egzotyką, ten może wybrać się do Tunezji. Ten kraj jest otwarty na rodziny z dziećmi, a w takich kurortach, jak Susa, każdy gość znajdzie dla siebie wiele atrakcji.

A może warto postawić na wypoczynek w Polsce?

By spędzić udane wczasy z dziećmi, nie trzeba planować dalekich i drogich podróży. Ciekawych miejsc nie brakuje i w Polsce. Na co warto postawić?

Łeba i jej atrakcje

Łeba to popularne miejsce wypoczynku dla tych, którzy chcą spędzić czas na plaży. Warto pamiętać, że w tym miejscu czeka też nie lada gratka dla dzieci. Park rozrywki, pełen dinozaurów oraz zamków sprawi, że mali turyści na nudę w tej miejscowości nie będą narzekać.

Bielsko-Biała: spotkanie z Reksiem

Okolice Bielska kuszą tych, dla których rodzinne wędrówki są najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu. Liczne wyciągi i tory saneczkowe są dla maluchów dodatkową atrakcją, podobnie jak możliwość odwiedzenia Studia Filmów Rysunkowych i spotkania się z Reksiem.

admin