Gdzie warto spędzić urlop jesienią?

Jesień to wspaniały czas na spędzenie urlopu. Większość turystów już wróciła do swoich domów, a więc nie ma takich tłumów jak w sezonie. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na urlop w górach, czy nad morzem, z pewnością odpoczniemy.

W które miejsce warto wybrać się we wrześniu?

We wrześniu warto wybrać się nad polskie morze. Nie ma wtedy tylu turystów co latem, plaże nie są przeludnione, nie blokują ich parawany. Ciepłe dni nadal sprzyjają plażowaniu i kąpieli w morzu. Jeżeli jesienna temperatura wody nam nie odpowiada warto zarezerwować sobie Apartamenty z jacuzzi nad morzem. Będziemy mieli wtedy możliwość kąpieli w ciepłej wodzie. Mając jednocześnie możliwość opalania się na ciepłym o tej porze roku piasku naszych polskich plaż. Restauracje nadal są otwarte, a możliwość spożywania pysznego posiłku bez konieczności stania w kolejkach z pewnością poprawi na humor.

Dlaczego wakacje nad polskim morzem?

Nasze polskie morze jest niezaprzeczalnie piękne o każdej porze roku. Piękna złota polska jesień niewątpliwie jest dodatkowym atutem. Pomimo niższych niż latem temperatur, krótszych już dni i jesiennej słoty, kolory natury, szum fal i ciepły piasek, otaczająca nas cisza i spokój potrafią ukoić nerwy, sprawić, że odpoczniemy od trudów codziennego życia. Nie ma nic przyjemniejszego od spacerów po pustych plażach, pysznych posiłków serwowanych w nastrojowych knajpkach, oraz dłuższymi już wieczorami, spędzonymi na tarasie pod kocem z ulubioną książką, albo ciepła kąpiel w jacuzzi z kieliszkiem wina. Apartamenty z jacuzzi nad morzem są w stanie zapewnić nam tego typu doznania, jednocześnie koszty, które w sezonie niejednokrotnie odstraszają turystów, o tej porze roku stają się atrakcyjne dla wszystkich. Polski Bałtyk często jest pomijany przez naszych rodaków, wybierają oni wakacje zagraniczne, jednak poza wysokimi temperaturami, niejednokrotnie sięgającymi 40 stopni, obce plaże są w gorszym stanie niż te nasze. Czy kamieniste plaże Chorwacji, albo Grecji są lepsze? Oczywiście, że nie. W Polsce mamy czyste plaże z żółtym piaskiem.

Polska jest pięknym krajem. O każdej porze roku dostrzeżemy jej piękno, jednak to jesień dzięki swym kolorom, ciepłym dniom i ciszy jaką gwarantują nam wyludnione o tej porze roku plaże sprawia, że możemy odetchnąć pełną piersią. Niektórym wrzesień, październik i listopad kojarzy się z czasem depresyjnym. Może trzeba to odczarować i zamiast spędzać jesień w szarym i ponurym mieście udać się do apartamentów z jacuzzi nad morzem, i pozachwycać się szumem fal, słonecznymi dniami i przyrodą, która właśnie o tej porze roku urzeka swymi kolorami i zapachami. Nie ma nic piękniejszego niż jesień and morzem.

admin